Дизайн інтер'єру Харків

В основі якісного дизайну інтер'єру в Харкові лежить професійний підхід і контроль всіх етапів роботи, починаючи з планування, закінчуючи комплектацією проекту. Команда deZZign працює з повним циклом, ми проектуємо і реалізовуємо дизайн інтер'єру так, як спочатку задумували, вносимо в нього індивідуальні естетичні рішення.

Починаючи роботи з дизайну інтер'єру в новому проекті, ми намагаємося розробити не просто новий інтер'єр, а повний цілісний образ будинку зі своєю неповторною атмосферою. Після того як всі ідеї озвучені, настає етап опрацювання: створення візуалізації, узгодження планів, креслень і кошторисів для виробників, пошук кращих матеріалів, організація роботи будівельних бригад. Кращий дизайнер інтер'єрів Харків скрупульозно стежить за кожним етапом роботи і якістю її виконання

Портфолио

Свяжитесь с нами

Замовити дизайн інтер'єру в Харкові у професіналов

Архітектурна студія deZZign проектує і виконує будівельні роботи приватних будинків і котеджів. Меблеві виробники, які пройшли перевірку, кращі будівельні та інженерні бригади, допомагають нам у реалізації найнеймовірніших ідей. Наша команда професіоналів розраховує кожну деталь - від планування та оздоблення до технологічної складової.

Кожна деталь проходить ретельну перевірку на відповідність технологічним стандартам. Ми розробляємо естетичні рішення, які гармонійно впишуться в дизайн інтер'єру. Всі роботи по дизайну інтер'єру Харкова вибудовуються навколо замовників, їх характеру і способу життя сім'ї.

Команда deZZign створює дизайн інтер'єру та екстер'єру, які гармонують один з одним, кожна деталь продумана і відповідає загальній концепції. Ландшафтний дизайн і навколишнє середовище підкоряються настрою архітектури та інтер'єру.

На нашому сайті можна ознайомитися з портфоліо: дизайн інтер'єру наших об'єктів в Харкові і Києві. У проектуванні і будівництві ми вважаємо за краще сучасну минималистичную архітектуру і для втілення ідей принципово використовуємо найкращі матеріали.

Наша команда складається з професійних архітекторів, дизайнерів, конструкторів і будівельників - це дозволяє нам враховувати і розбиратися у всіх етапах створення дизайну інтер'єру квартири. Сучасне суспільство розвивається і стає все більш прогресивним, архітектура є одним із символів цього явища.

Дизайн інтер'єру квартир, котеджів і будинків в Харкові виглядають все більш лаконічно і композиційно цілісно.

Дизайн інтер'єру в Харкові, Києві від deZZign

Зараз у команди студії deZZign вже є інженерні та будівельні бригади, виробники меблів, яким ми довіряємо і які пройшли перевірку часом і реалізованими об'єктами. Це великі і складні проекти приватних і заміських будинків, а так само особистих апартаментів в Харкові і Києві. Це дозволяє нам називати себе одними з кращих дизайнерів. Наші роботи виконані в сучасному стилі, але для нас не існує рамок. Кожен дизайн інтер'єру унікальний і натхненний способом життя замовників, їх перевагами і побажаннями.