Перепланування

  • Час виконання:

    wertwe*

  • Вартість:

    rtwet**

  • Авторський нагляд:

    we

* В залежності від складності проекту

Зв'яжіться з нами

Перепланування квартири

Переплануванням квартири вважається комплекс робіт, які спрямовані на зміну певних характеристик будинку. Звичайно ж, мова йде про будинок, зданому в експлуатацію. Перепланування квартири стосується виключно лише стін не несучих. Наприклад, з'єднання санвузла, розширення кімнат за допомогою лоджії, об'єднання кімнат і т.д.

Перепланування приміщень вимагає узаконення, зокрема, отримання нового технічного паспорта. У цьому документі все повинно повністю відповідати з характеристиками квартири в реальності. Законність перепланування потрібно підтверджувати відповідним документом. Розібратися в цьому питанні без кваліфікованої допомоги юристів буде досить складно. Крім цього, продати в майбутньому квартиру з неузаконеним переплануванням практично неможливо.

Варіанти перепланувань приміщень

Найчастіше, перепланування квартири (Харків) актуальна для однокімнатної квартири. У кожного власника квартири свої переваги і уявлення про комфортний житло. Поширеним варіантом перепланування є поєднання ванної кімнати і туалету, а також руйнування різних шаф (вбудованих). Виділення спальні - ще один вид перепланування, який користується попитом серед замовників. По суті, квартира "перетворюється" в двокімнатну, завдяки великій кількості перегородок.

Серед молодого покоління популярна перепланування в квартиру-студію. У ній огороджений тільки санвузол. Все інше простір Одно. У такій квартирі можна виділити конкретні зони для відпочинку, робочого місця і т.д.

Перепланування приватного будинку

Перепланування будинку також, як і квартири, вимагає отримання спеціального дозволу. Перепланування будинку є дуже трудомістким і відповідальним процесом. Рекомендуємо довірити цю справу професіоналам архітектурної компанії DeZZign. На першому етапі нашої співпраці з замовником ми з'ясовуємо, що саме йому б хотілося змінити в приміщенні. Після цього, фахівці моделюють ту картину, яку б хотілося бачити клієнту в кінцевому підсумку. Потім, розробляється проект перепланування. У нього будуть включатися особливості майбутніх конструкцій, дизайнерське оформлення, заміри і т.д.

Перепланування нежитлового приміщення - одна з послуг нашого архітектурного бюро. Ми допоможемо Вам змінити приміщення та обладнати його під склад, офіс і інші комерційні об'єкти. Професіонали компанії DeZZign займуться переплануванням Вашої квартири, будинку або нежитлового приміщення і здадуть об'єкт точно в строк. Крім технічних моментів, ми підкажемо Вам, які перепланування необхідно узаконити і допоможемо Вам з цієї бюрократичною процедурою.