Architecture

We create outstanding

Господар апартаментів - людина з неординарним світоглядом, завзятий перфекціоніст і естет в одній особі. Той, для кого витончена краса і функціональність простору має якийсь сакральний сенс, а краса його майбутнього житла співзвучна з поняттями екологічності, гармонійності і зорової фундаментальності житлового простору.

Нарочито оголені колони і стелю демонструють агресивну фактуру бетону. Весь інтер'єр побудований на відвертому міксі сучасної і класичний меблів, що яскраво відображає бажання замовника отримати інтер'єр, який допоможе підкреслити статусність, і в той же час не втратить своєї утилітарної функціональності. Весь простір квартири наповнене яскравими предметами мистецтва, які в поєднанні з витонченими світильниками надають приміщенню додаткових ноток благородності та вишуканості.

Темні тони стін і текстилю, а також натуральні матеріали обробки додають простору квартири більшої відособленості і затишку; взаємозв'язок між формами і фактурами надає приміщенню більшої плановості та глибини.