Ландшафтний дизайн

Портфоліо

Зв'яжіться з нами

 • 123456789
 • Харків, Україна
 • Пн - Сб: 9.00 - 20.00

Благоустрій території

Ландшафтний дизайн (Харків) є комплексом заходів, які спрямовані на перетворення певної ділянки з використанням природних матеріалів. Іншими словами, це благоустрій території. Такий різновид дизайну обов'язково зробить сад неповторним, оригінальним і максимально затишним. Найголовніша перевага ландшафтного дизайну - це відсутність будь-яких обмежень в фантазії.

Для того, щоб створити навколо будинку гармонію і красу, в першу чергу, необхідно подбати про сад. У ньому можуть бути дерева плодоносні або ж декоративні рослини. У будь-якому випадку, перебуваючи в такому саду, Ви повинні відчувати спокій і умиротворення. Ландшафтний дизайн не повинен вибиватися із загального стилістичного напряму будинку, а бути його продовженням. Озеленення території - одна з найважливіших складових ландшафтного дизайну.

В процесі проектування слід врахувати потреби всіх домочадців. Територія повинна розділятися на певні зони - для релаксації, роботи і т.д. Головним завданням благоустрою території є створення естетичної краси. Для цього можна обладнати доріжки, створити привабливі клумби, виділити місце для ігрового майданчика. Особливою популярністю серед поціновувачів умиротвореного стану користується декоративна водойма. Він ідеально підійде для будь-якої ділянки, навіть самого маленького за площею. Такий водойму не витратний в фінансовому плані (наприклад, в порівнянні з басейном). Виглядає він дуже розкішно і престижно.

Основні етапи проекту ландшафтного дизайну

Без сумнівів, проектуванням ландшафтного дизайну повинен займатися фахівець в даній сфері. Це економить час, гроші і дає гарантований результат. Архітектурна компанія DeZZign надає послуги з ландшафтного дизайну. Наші професіонали створять навколо Вас невимовну красу, якої Ви зможете щодня насолоджуватися. Проект ландшафтного дизайну складається з наступних етапів:

 • Ретельне вивчення території.
 • Узгодження з замовником його побажань і всіх існуючих тонкощів.
 • Розробка ескізів.
 • Архітектурні рішення і допомогу в їх реалізації.

Безпосередньо благоустроєм території повинен займатися фахівець. Наприклад, якщо мова йде про створення саду, то тут не обійтися без садівника. Завдання фахівців нашого архітектурного бюро - це контроль протягом усього проекту. Саме тому, рекомендуємо Вам замовити ландшафтні роботи "під ключ". Ви будете впевненими в отриманні очікуваного результату.

Головні правила при створенні ландшафтного проекту

Створення естетичних зручностей для комфортного перебування на території - основна функція ландшафтного дизайну. Для того, щоб благоустрій конкретної площі було ефективним, слід при проектуванні враховувати такі правила:

 • Територію для відпочинку доречніше буде розмістити за будинком (особливо це актуально для тих, хто бажає відпочити від суєти і сторонніх людей).
 • Дитячі майданчики краще облаштовувати навпроти вікон, щоб можна спостерігати за дітьми з дому.
 • Для того, щоб з'єднати певні зони, потрібно віддати перевагу широким доріжках.
 • У самому центрі території будуть красиво виглядати клумби або ж декоративна водойма.

Дуже важливо, щоб привабливість ділянки ідеально поєднувалася з його функціональністю. Ці та багато інших правил враховують дизайнери компанії DeZZign, надаючи послуги ландшафтного дизайну. Завдяки досвіду професіоналів, ми можемо з упевненістю сказати, що результат нашої роботи є справжнім витвором мистецтва.