2019-08-19

Стилі інтер'єру: Лофт. Мінімалізм. Техно

Стилі інтер'єру - це одна з головних складових житла сучасної людини. Підтримка певного стилю в будинку - це показник смаку і розуміння сучасних трендів. Це один з головних показників переваг в комфорті власника житла.

Стилі інтер'єру мають певні ознаки: обробка, декор, меблі, які відповідають конкретним напрямкам дизайнерської думки.

На цей момент з великої кількості стилів можна обрати будь-який - він буде актуальним. Однак, існують найбільш популярні і відомі.

Лофт. Цей стиль підходить всім, хто любить вільний простір і не любить перегородки.

Loft ( "горище"), як і багато інших стилі, ми перейняли у закордонних дизайнерів. Він утворився на початку 40х років в США. Тоді багато хто використовував занедбані будівлі фабрик і складів як житло.

Що таке Лофт в інтер'єрі? Головною ознакою такого стилю є поєднання речей, які на перший погляд не поєднуються. Наприклад, стіни з цегли і відкрита вентиляція з новітньою технікою, дизайнерськими дзеркалами тощо.

У стилі Лофт практично відсутній декор. Наголос робиться на вільний простір, в якому відсутні дрібні деталі. Всі нерівності і, на перший погляд, недосконалості в такому інтер'єрі цінуються і є головною особливістю.

Як зробити інтер'єр в стилі Лофт? Зазвичай стиль лофт в квартирі це приміщення, виконані в холодних тонах з високими вікнами і великою кількістю світла. Меблі, які використовують для подібного перетворення будинку - максимально функціональні і прості.

Чому люди обирають стиль Лофт в інтер'єрі? Важлива особливість стилю Лофт - відсутність стін. В такому випадку приміщення ділять на зони, використовуючи контрастні кольори і світло, меблі так само грають роль зонування приміщення. Якщо стіни присутні, то зазвичай вони виконані зі скла або іншого прозорого матеріалу, який дозволяє зберегти відчуття відкритого простору.

Якщо вам захочеться додати в інтер'єр Лофт деталей, то допустимим вважаються плакати на стінах, графіті або дорожні знаки. Однак, варто пам'ятати, що стиль Лофт не припускає великої кількості яскравих акцентів.

Мінімалізм. У цьому стилі ви не знайдете надмірностей. Точні лінії і простота - головні особливості Мінімалізму.

Цей стиль інтер'єру передбачає використання натуральних матеріалів у вигляді геометричних фігур, нейтрального кольору і простої композиції.

Що таке Мінімалізм в інтер'єрі? Основним завданням Мінімалізму є зробити простір більш вільним. Таким чином, стиль не передбачає великої кількості меблів і декору. В зазвичай білому інтер'єрі акценти розставляють за допомогою протилежного чорного або сірого кольорів. Так само, за рахунок використання в стилі натуральних і промислових матеріалів, можлива присутність відтінків дерева, металу і цегли.

Важливою складовою стилю Мінімалізм є багаторівневе освітлення. Воно не тільки виконує свою основну функцію, але і ділить приміщення на зони.

Мінімалізм як стиль інтер'єру передбачає багато світла. Тому, часто в інтер'єрі великі вікна, які наповнюють приміщення натуральним освітленням.

Декоративні елементи замінюються простими геометричними фігурами вікон, стін і меблів. Це зберігає основу Мінімалізму - прості форми і лаконічність.

Техно. Цей стиль припаде до смаку всім, хто не хоче втрачати затишок в гонитві за функціональністю і технологічністю.

Техно відкрили конструктивісти в 80-90ті роки ХХ століття і зробили революцію в дизайнерському світі. Зараз цей стиль не втрачає актуальності.

Перше, що повідомляє про те, в якому стилі виконано приміщення - масивні металеві двері. Таким чином досягається ефект технологічності.

Що таке техно в інтер'єрі? Свобода і чіткі лінії - основна ідея стилю Техно. Стелі в інтер'єрі зазвичай відкриті - помітні балки і світильники. За рахунок цього лінії набувають чіткості.

Кольорові рішення стилю - це найчастіше холодні відтінки, відтінки іржі і хакі. Теплі кольори використовуються в основному для визначення зон в кімнаті.

В інтер'єрі в стилі Техно прийнято використовувати меблі, які зробили з пластику, з відкритими трубами.

У приміщенні, де є можливість встановити сходи - неодмінно з'являється сходи гвинтового типу.

Як і два попередніх стилю, Техно терпить рясного декорування, для підтримки вільного простору. Однак, невелика кількість декору дозволяється. Як правило, це пластикові або металеві предмети.

Project photo gallery