2019-09-30

Стилі інтер'єру. Контемпорарі

Стиль інтер'єру Контемпорарі з'явився в 60х роках ХХ століття. За основу був узятий скандинавський стиль. Саме тому Контемпорарі не тільки сучасний напрямок, але уособлючий комфорт і затишок.

Головним завданням було створення меблів і побутових приладів, які будуть не тільки зручними, але і доступними.

Стилю Контемпорарі притаманні просте планування і оформлення. Все в стилі поєднується між собою, предмети і функціональні меблі гармонійно розміщені в приміщенні.

На зони приміщення в стилі Контемпорарі зазвичай ділиться за допомогою скляних перегородок, підлог і стель різного рівня. Ширми, фіранки і конструкції з меблів так само допоможуть розділити приміщення на зони. Крім того, подібні варіанти приносять домашній затишок і тепло.

Контемпорарі характеризується гладкими поверхнями з правильними формами. Симетричність ліній дозволяє пропорцінально розмістити всі елементи інтер'єру. Меблі, з безліччю ящиків і відділень для зберігання, дозволяють приховати все, що може порушити гармонію інтер'єру.

Стиль інтер'єру Контемпорарі передбачає матеріали штучного происхожения: скло, штучний камінь, ламінат на підлозі. Стіни найчастіше забарвлюють фарбою, або використовують однотонні, нейтральні шпалери. На стелях гіпсокартон з вбудованим підсвічуванням.

Колірна гамма спокійна, з можливими яскравими акцентами. Декорування зведено до мінімуму, найчастіше це прості форми - етнічні або класичні.