2019-09-30

Стилі інтер'єру. Хай Тек

Хай Тек - сучасний напрямок в дизайні. Спочатку він був заявлений як стиль інтер'єру для офісних приміщень, адже його особливості були далекі від домашнього затишку і тепла. High-tech - дослівний переклад слова означає "високі технології", що розкриває нам його суть.

Згодом дизайнери змогли реалізувати стиль в оселях. Продуманий до дрібниць інтер'єр, що поєднує в собі оригінальність, простоту і технологічність став привабливим для багатьох людей.

Головною відмінною рисою стилю Хай Тек є розташування техніки, яка не приховується, як в інших стилях, а навпаки, демонструється. Важливо підібрати таку техніку, яка буде гармонійно виглядати з дизайном в цілому, а так само з його окремими елементами.

Стиль інтер'єру Хай Тек передбачає велику кількість штучного освітлення. Варто обирати освітлювальні прилади геометричних форм для підтримки загального настрою дизайну.

Настрій підтримує і колірна палітра. У неї входять нейтральні кольори і відтінки: білий, чорний, бежевий, світло-сірий, металік. Всі тони комбінуються, таким чином створюються акценти і контрасти, що розділяє приміщення на умовні зони. В інтер'єрі можуть бути присутніми яскраві, кислотні відтінки, однак, не варто ними захоплюватися. При акуратному використанні чистий червоний, синій, зелений і жовтий стануть чіткими акцентами. Декорування в стилі Хай Тек досить стримане. Зазвичай використовують чорно-білі фотографії або принти.


Збереження технологічності і сучасності - найважливіше для Хай Тек. У цьому дизайнерам допомагають матеріали, які використовуються для створення інтер'єру. Скло, пластик, метал. Трохи рідше використовують дерево і камінь.

Прості, функціональні меблі - це те, що підкреслює загальну атмосферу інтер'єру Хай Тек. Чіткі, прямі лінії, що приховують все, що може відволікати.