2019-08-19

Стиль mix and match в архітектурі та дизайні

Стиль mix and match популярний у багатьох сферах. Дизайнери, архітектори і кутюр'є захоплені новою можливістю поєднати абсолютно різні речі. "Змішуй і поєднуй" - це відображення сучасного тренду, який являє собою поєднання різних кольорів і форм в межах одного стилю.

В архітектурі цей стиль з'явився вже після того, як його стали використовувати в фешн індустрії. Однак, це не вплинуло на кількість і якість ідей пов'язаних з ним. З'єднання різних матеріалів, форм і елементів створює нові унікальні проекти.

Одним з найвідоміших архітектурних рішень в стилі mix and match є філармонія в Гамбурзі, над нею працювали архітектори Жак Херцог і П'єр де Мерон. Будівля как-будто зібрали з двох різних будівель: одна половина нагадує іржавий квадрат, а інша підноситься над ним скляній короною.

У дизайні інтер'єрів стиль mix and match так само прижився. Багато дизайнерів створюють унікальні речі поєднуючи непоєднуване. До класичних, звичних стилей додаються несподівано яскраві кольори. Натуральні матеріали з'єднуються з штучними.

Безсумнівним плюсом такого стилю є те, що його можна створити будь-кому, хто хоче трохи змінити свій інтер'єр. Для цього не потрібно повністю переробляти будь-які елементи. Досить внести нові, сміливі рішення. Наприклад, якщо ви хочете перетворити їдальню - просто поєднуйте між собою різні сервізи, коли сервіруєте стіл. У дизайнерів з бюро Queensberry Hunt є ціла однойменна колекція посуду з кістяної порцеляни. Її цінність в тому, що вона поєднується з абсолютно будь-якими брендами і вінтажним посудом або посудом ручної роботи.

Якщо це вітальня - оберіть подушки м'якого, спокійного кольору зі сміливим принтом - це освіжить кімнату.

У тому випадку, якщо ви все-таки хочете повністю перетворити кімнату в стилі mix and match, зверніть увагу на комбінацію стилю і невідповідних до цього стилю елементів. Наприклад, в класичний стиль сміливо додавайте яскраві акценти і сучасні елементи декору. В сучасний інтер'єр можна так само додати вінтажне декорування.

Стиль mix and match перегукується з концепцією zero waste, адже він дозволяє не відмовлятися від старих придбань на користь нових. Навпаки, це можливість поєднати елементи інтер'єру, які вже давно в експлуатації з останніми тенденціями в світі дизайну.

Project photo gallery