2019-09-30

Стиль інтер'єру. Еко стиль

Еко стиль в інтер'єрі з'явився як відповідь на негативний стан екології, швидкий темп життя жителів міст, стрес та напруга, що виникають на тлі цього. Стиль інтер'єру дарує відчуття єднання з природою, а разом з цим внутрішню гармонію.

В інтер'єрі прийнято використовувати спокійні, природні кольори, які не будуть викликаючими і не стануть дратувати після важкого робочого дня в мегаполісі. Чисті відтінки бежевого, блакитного, трав'яного, сірого та інші природні, приємні тони прекрасно підійдуть до цього стилю. Кращими кольорами будуть ті, які можна побачити в живій природі. Тоді мета єднання з природою буде досягнута максимально.

Як і з кольорами, матеріали повинні бути природного походження. Дерево, камінь, скло. Чим більше дерева - тим виразніше стає видно Еко стиль. При цьому фарбування матеріалів варто відкласти. Можна використовувати тільки покриття лаком, ґрунтовку або морилку.

Підбираючи меблі в інтер'єр в Еко стилі варто звертати увагу на прості, практично примітивні форми. Природна фактура матеріалу меблів повинна бути яскраво виражена.

Аксесуари в Еко стилі доповнюють загальну концепцію. Це скрині і кошики з лози або ротанга. У тканинах віддається перевага льону, бавовні. Керамічний посуд і вовняні килимки відмінно впишуться і доповнять інтер'єр.

Еко стиль передбачає велику кількість світла, яке близьке до природного. Велике вікно буде наповнювати простір світлом вдень, лампи теплого спектру з жовтим відтінком - вночі.

Що стосується побутової техніки - її використання в Еко стилі спірно. Деякі дизайнери вважають, що техніці немає місця в подібних інтер'єрних рішеннях. Інші кажуть про економію природних ресурсів, таких як нераціональне використання води, яку можна досягти, наприклад, за допомогою посудомийної машини.