Проектування басейнів

Портфоліо

Зв'яжіться з нами

Послуги якісного будівництва басейнів на високому рівні:

  • ПРОЕКТУВАННЯ БАСЕЙНУ
  • БУДІВНИЦТВО ТА МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ
  • СЕРВІС БАСЕЙНІВ, СЕЗОННА ПІДГОТОВКА ДО ЛІТА І ДО ЗИМИ
  • ПОСТАВКА ХІМІЇ ДЛЯ ОЧИСТКИ ВОДИ І БАСЕЙНІВ
  • БАСЕЙН ПІД КЛЮЧ: ВІД ПРОЕКТУ ДО ЗДАЧІ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ
  • РЕСТАВРАЦІЯ БАСЕЙНІВ

Загальна вартість басейну і робіт розраховується індивідуально для кожного замовника. Все залежить від Ваших бажань і переваг.

Чому саме бетонний басейн? Відповідь на це питання дуже проста: бетонний басейн з виготовленням чаші - це тільки переваги! Його виготовлення це складний технологічний процес, але такий басейн прослужить довгий час, за умови правильного догляду, експлуатація складе десятиліття. Ще однією перевагою подібної аквазони є повна свобода у виборі, тут немає обмежень ні за формою, ні за глибиною. Ви можете побудувати басейн круглої форми, трикутної, прямокутної або будь-якої іншої, на яку тільки вистачить Вашої фантазії. Глибина басейну так само залежить тільки від Вашого бажання: можна зробити однакову по всьому периметру, можна передбачити дитячу зону або зробити різнорівневу глибину для того, щоб в басейн було зручно заходити. Ви можете вибрати облицювання: мозаїка або плівка. А колірна гамма настільки різноманітна, що буде важко визначитися. Хочете домашній аквапарк? Ви можете його побудувати завдяки додатковому наповненню басейну - противотоки, гірки, водоспади, зона з джакузі.

Одне з найважливіших доповнень до басейну - це накриття. В першу чергу воно необхідне для запобігання забруднення води, попадання сміття (листя, пил) в басейн, зменшення випарів. А іноді, накриття - це так само міра безпеки: якщо у Вас є діти або тварини накриття стане своєрідним бар'єром. Установка накриття - це ще й економія на наступному очищені води.

Ми можемо запропонувати Вам кілька варіантів накриття: ролетне і батутне.

Перший варіант, ролетні накриття, відмінно підходять для теплого періоду, взимку для басейну з підігрівом. Установка накриття може бути проведена в трьох варіантах: надводна, надводна ролета з коробом і підводна ролета. Третій варіант - це непомітне накриття, всі механізми приховані, а установка відбувається вже на етапі будівництва басейну. Ми гарантуємо, що будь-який із запропонованих варіантів ролети це точна робота, легкість в управлінні і довга служба. Легкість в управлінні накриттям дозволяємо Вам швидко захистити басейн від забруднень. Якщо Ви плануєте довгу подорож - натисніть всього одну кнопку і Ваш басейн огороджений від бруду і пилу. Як тільки Ви повернетеся додому, зможете відразу ж скупатися в своєму басейні, не замислюючись про його чищенні.

Другий варіант накриття - батутне. Його можна вибрати для басейну будь-якої форми. Його спеціально виготовляють саме під Ваш басейн, тому воно індивідуально і оригінально. У тому випадку, якщо Ви вирішите зробити довгу перерву і не використовувати басейн за призначенням або ж в зимовий період - батутне накриття незамінне. Воно збереже Ваш басейн від бруду і пилу і стане безпечним бар'єром для ваших дітей і тварин. Міцний матеріал батутного накриття може витримати до 350 кг на кв. см, матеріал захищений від різних чистячих засобів і сонячних променів.