НАЗАД

Неймовірні дизайнерські світильники

Освітлення задає настрій всьому інтер'єру. Дуже важливо підібрати правильні світильники, які будуть не тільки виконувати свою основну функцію, а й стануть доповненням вашого простору. Ми пропонуємо вашій увазі кілька студій, які надзвічайно обізнані в дизайні освітлення.

1. Søren Rose

Не так давно, подорожуючи всією Америкою, Сорен Роз зібрав значну колекцію ламп XX століття. Згодом дизайнер перетворив їх у серію світильників під загальною назвою Tribeca.


2. CB2

Відома студія з Америки CB2 виробляє підвісні багатокутні світильники зі сталі. Їх полірують сріблом або латунню, що надає виробу благородний вигляд.


3. Gravelli

Головний матеріал з якого виготовляє свою продукцію фірма з Чехії Gravelli - це бетон. Компанія підносить бетон, як новий естетичний матеріал з якого можна зробити що завгодно: від предметів домашнього використання до ювелірних прикрас. Фірма розташовується в Празі і будь-хто з бажаючих може відвідати відкритий виставковий зал, де можна побачити всі етапи виробництва своїми очима.

Колекція світильників Gravelli Fiber, як і будь-яка продукція фірми, виконана з використанням бетону. Завдяки матеріалу і геометричній формі стиль світильників нагадує промисловий.


4. Michael Anastassiades

Люстри від лондонського дизайнера Майкла Анастасіадіса з колекції, яка була створена ще в 2008 році, але не втратила актуальність і свіжий вигляд Mobile Chandelier. Світильники підтримують головну ідею студії: кожен виріб має бути індивідуальним і якісним. Простий дизайн дозволяє помістити люстру в практично будь-який простір, а тонкі лінії виробу зроблять легкий акцент в інтер'єрі.


5. Slamp

Дизайнерська компанія з Італії, заснована Роберто Цільяні (Roberto Ziliani) в 1994 році. Лампа з романтичною назвою Étoile за своєю формою нагадує незвичайний футуристичну квітку. Матеріал, який був використаний для виробництва - Lentiflex.


6. Lambert et Fils

Студія дизайну Lambert et Fils, створена в 2010 році канадцем Семюелем Ламбертом (Samuel Lambert), спеціалізуються на висвітленні. Фірмовий напрямок стилю - модерн. Світильники виглядають доречно як в великому, так і в маленькому просторі.


7. Wästberg

Компанія зі Швеції виробляє світильники для просторів будь-якого роду. Лампа з незвичною назвою w171 alma нагадує гладь води в яку кинули камінчик. Лампа універсальна: її можна помістити на будь-яку поверхню. Своєю назвою світильник зобов'язаний однойменному проекту в Стокгольмі.


8. Poetic Lab

Лондонська студія Poetic Lab, заявила про себе в 2013 році. Компанія створює вироби, які відображають її філософію: дизайн - це поезія. Лампа Ripple, серед відібраних нами світильників, одна з найцікавіших за своєю формою. Її скло зігнуто, що дозволяє світлу відбиватися на поверхні загадковим візерунком. Сам виріб складається з двох елементів, при цьому верхній постійно обертається.


9. Roll & Hill

Студію Roll & Hill заснував Джейсон Міллер (Jason Miller) 10 років тому. Останнім часом він співпрацює з різними дизайнерами з усього світу, щоб створювати по-справжньому універсальні вироби. Лампи з колекції Agnes мають химерну форму. Пояснення цьому дуже просте - спочатку вони замислювалися як канделябри. У фінальній версії замість свічок в конструкції світяться трубки. Лампа практична завдяки шарнірам, які дозволяють направити світло в будь-яку частину кімнати.


10. Lumina

"Найдосвідченіша" студія в нашій добірці Lumina була заснована в 1980 році. Завдяки тривалості існування, компанія навчилася передбачати тренди. Серія Matrix - це настінні і стельові світильники з шарнірами, які допомагають опускати і піднімати стрижень на 90 градусів.