НАЗАД

М'які меблі з Італії від Poltrona Frau

Італійська компанія Poltrona Frau розпочала свою роботу в 1912 році, саме тоді Ренцо Фрау зареєстрував свій бренд. Фабрика відома своїми меблями в усьому світі - якісні та елегантні вироби не залишають байдужими цінителів шкіряних меблів.

Спочатку, бренд славився меблями виключно для роботи. Фабрика виробляла дивани та крісла в розкішному англійському стилі честер. Але з розвитком виробництва модельний ряд також став розширюватися і з'явилися вироби для домашнього використання, автомобільної, суднобудівної промисловості та літаків. Незважаючи на це, головним продуктом компанії завжди були стільці, дивани і крісла для побуту в шкіряній обробці.

Важливою частиною виробництва меблів Poltrona Frau є підготовка шкіри, вона проходить 20 етапів вичинки, які контролюють найкращі в світі фахівці.

За 108 років бренд отримав визнання багатьох відомих компаній і навіть, в 1926 році, королівського двору. Меблі компанії Poltrona Frau можна побачити в автомобільних салонах таких брендів як Ferrari, Maserati, Lancia, Range Rover, а також в високопрестіжних концертних залах. Після стількох досягнень, в 2012 році бренд відкрив свій власний музей, таким чином відсвяткувавши столітній ювілей.

Poltrona Frau є компанією з по-справжньому унікальною продукцією. Дизайн виробів поєднує в собі класику і сучасність: шкіра і дерево, як представники класичного стилю прекрасно поєднуються з такими сучасними металами як титан і алюміній. Згадуючи слоган компанії: "Нам часто наслідують, але ми неповторні!", Можна з упевненістю сказати, що це дійсно так. Чого вартий тільки те, що багато моделей меблів досі збираються вручну.

Завдяки симбіозу стилів, Poltrona Frau прекрасно виглядає як і в класичному, так і в сучасному інтер'єрі. Італійська марка славиться не просто своєю красою, але і прекрасною ергономікою. Крісла, дивани, ліжка - це витвір мистецтва, який є справжньою окрасою інтер'єру. До всього іншого. вироби ще і неймовірно комфортні і мають величезний асортимент.

Розглянемо деякі з колекцій Poltrona Frau:

- Poltrona Frau John John - дивани та ліжка в цій колекції виконані з масиву бука, подушки з наповнювачем з гусячого пуху та оздоблення з м'якої шкіри Pelle Frau.

- Montera - в цій колекції представлені стільці і крісла з бука, які були створені завдяки дизайнеру Роберто Лазеротті. Шкіра, яка використовується в обробці - Pelle Frau Color System.

- Arcadia - дивани з впізнаваним силуетом: округлені злиті спинки  і подлокотники та оббивка зі шкіри марки Pelle Frau.