2019-07-08

ISH 2019

11 березня 2019 року під Франкфурті-на-Майні (Messe Frankfurt), Німеччина відбулася одна з найбільших виставок сантехніки, оснащення та меблів для ванних кімнат, систем кондиціонування і інсталяційних технологій ISH.

Виставка проходить раз на два роки в Німеччині у Франкфурті-на-Майні, наступна запланована на 22 березня 2021 року.

Серед учасників ISH 2,400 компаній з 60 країн світу: Німеччини, Канади, Росії, Іспанії, Японії, Туреччини, Аргентини, Австралії, а так само безліч інших країн. Загальна виставкова площа складає близько 260,000 кв.м. Таке простір вміщує дві головні секції: ISH Water і ISH Energy. Важливою частиною виставки є дизайн і оснащення ванних кімнат - технічні рішення яких з'єднують в собі комфорт і функціональність.

Кількість бажаючих оцінити новинки дизайнерських рішень перевищує 200,000 чоловік. Всі представлені елементи експозиції дозволяють уважно вивчити нововведення в сфері водо- і енергопостачання, систем вентиляції, опалення та охолодження повітря, які відповідають сучасним вимогам екологічної безпеки і заощадження ресурсів.
Крім основної виставки, існує також безліч заходів, які пов'язані з нею. Різноманітні контекстні форуми, ділові зустрічі і церемонії нагороджень дозволяють виділити для себе найбільш важливі придбання і оцінити масштаби розвитку індустрії.

Захід відвідують виробники систем опалення та водопостачання, сантехнічного та кліматичного обладнання, інженери, будівельники, проектувальники, архітектори, дизайнери, агенти оптової та роздрібної торгівлі.

В цьому році, за 4 дні виставку відвідали 190,000 чоловік з 161 країни. Головне правило виставки - сучасна ванна кімната повинна бути спроектована як затишне і особливе місце, в якому тіло і розум можуть відчувати себе однаково комфортно.

Секція виставки ISH Water є найбільшим в світі виставковим залом для сучасних концепцій ванних кімнат і рішень в області стійкої сантехніки, демонструючи весь асортимент від високотехнологічного до висококласного дизайну.

Виробники представили останні тенденції дизайну, а також сучасні екологічні технології, розроблені з урахуванням сьогоднішніх потреб.

Перше на що потрібно звернути увагу, слідуючи останнім трендам, представленим на виставці ISH 2019 - колір.

У дизайнерських рішеннях переважає 12 колірних трендів:

1. Сірий. Це - новий білий. Як відомо, раніше в ваннах переважав білий колір, тепер же, дизайнери вважають за краще використовувати в своїх роботах сірий. Його можна застосовувати у всіх фактурах і проявах.
2. Коричневий. Цей колір можна використовувати в різних відтінках - від теракотового до кольору бруду. Прекрасно поєднується з різними металами.
3. Золото. Цей колір чудово підходить для розставляння акцентів. Його різні відтінки підкреслять статус інтер'єру. Золото можна поєднувати з сірим кольором.
4. Чорний. Як і раніше - це ознака люкса. Необов'язково створювати повністю чорний інтер'єр, можливі контрастні рішення, такі як класичний чорний і білий.
5. Яскравий кольоровий. Підходить для дитячих ванних кімнат. Рекомендується використовувати яскраві кольори у вигляді аксесуарів, щоб була можливість змінити обстановку кімнати, коли дитина підросте. Підійдуть будь-які яскраві кольори: жовтий, блакитний, червоний.
6. Кольорова гармонія. В цьому випадку підбираються кольори, які доповнюють один одного. Наприклад, синій і рожевий.
7. Тон в тон. Коли все одного кольору, але в різних фактурах: дерево, бетон, мармур.
8. Зелений. Найактуальніше колір. Він прекрасно підходить для молодих людей, для тих, хто мріє створити оазис в будинку.
9. Пастельні тони. Такі кольори підходять дівчатам. Найпопулярніші серед них: ніжно-блакитний, блідо-рожевий, м'ятний.
10. марю або сіро-бежевий. Цей колір використовуються на різних фактурах, створюючи цілісну експозицію.
11. Блакитний. Незвичайний колір для ванної кімнати створить морське настрій.
13. Білий. Це класичний колір для ванної кімнати на протязі вже довгого часу.

Безсумнівним фаворитом дизайну є "чистий дизайн" - без надмірностей. Він може йти як в сторону мінімалізму, так і в бік бруталізму. Напрямок визначається, в першу чергу, кольором і фактурою, яка буде обрана.

Біде стають тонкими і схожими на звичайні унітази. Всі технічні частини йдуть углиб керамічного тіла, комунікації вбудовуються в стіни, що підтримує ідею чистого дизайну. Душові огорожі по колишньому повинні бути відкритими і просторими. У деяких моделях душових кабін з'явилися магнітні тримачі для душа, що значно полегшує його використання.

Серед компаній, які представили новинки свого виробництва були Hansgrohe, Kermi, Duravit, Keuco, TECE, Laufen.