2019-07-09

Isaloni 2019

Isaloni або Salon Internazionale Del Mobile - захід, на який прагнуть потрапити всі дизайнери і виробники меблів. Ця виставка проходить щороку в Мілані (Італія), починаючи з 1961 року. У 2019 виставка проходила з 9 по 14 квітня. Було представлено більше 2000 проектів на площі приблизно 200 тисяч квадратних метрів. Всі вони є новим баченням в дизайні, декорі та нових технологіях. iSaloni цього року була присвячена 500-річчю від дня смерті Леонардо да Вінчі. Це наштовхнуло організаторів створити нову категорію "геній" в Маніфесті виставки, що дозволило учасникам створювати нові дизайнерські рішення. Виставка iSaloni визначає напрямок моди в інтер'єрах і тенденіціі формування ринку меблів на майбутнє. Цього року вона містила в собі кілька виставок:

1. Salone Internazionale del Mobile. У цьому проекті три категорії: класика, дизайн і xLux. Він поєднує бізнес і культуру, і є найбільш авторитетним і відвідуваним.

2. International Furnishing Accessories. Головний проект в сфері аксесуарів, фурнітури, текстилю та інших декоративних елементів. Серед представлених брендів, можна було помітити український бренд NADIIA і їх кераміку.

3. Euroluce. В цьому розділі виставки представлені інновації в сфері освітлення інтер'єрів та екстер'єрів. Тут виставляються не тільки товари для домашнього освітлення, а й спеціальні медичні. Трендом цього року стали підвісні світильники незвичайних форм і кольорів зі скла, алюмінію і різних металевих деталей.

4. Workplace3.0. Проект, який представив новинки дизайну робочого місця. Він також дозволяє вивчити і проаналізувати майбутні і необхідні зміни в робочих місцях.

5. SaloneSatellite. Найкраще місце зустрічі для підприємців і початківців, перспективних дизайнерів. Він розрахований на людей до 35 років і дозволяє їм створювати проекти, які надалі стають потрібними і популярними. Цього року переможцями стали японці KULI-KULI і їх проект Kobe Leather.

6. S.Project. Новий проект, який почав свою роботу в 2019 році, на 58 виставці. Він є сполучною ланкою всіх перерахованих вище проектів і з'єднує дизайнерів і компанії. Ця частина виставки так само присвячена дизайну продукції і декоративно-технічним рішення: зовнішня і внутрішня обробка, товари для здоров'я і тканини, освітлення, оббивка і оздоблення меблів. В цьому році в проекті було продемонстровано 66 експонентів.

На виставці 2019 року пробладалі геометричні фігури і скло. З використанням цих елементів можна було побачити як меблі, так і фурнітуру і світильники. Найвідвідуванішою експозицією в цьому році була водна інсталяція AQUA, Leonardo's Water Vision - кожен день її відвідували до 2 000 чоловік. Наступного разу виставка стартує 21 квітня 2020 року в Мілані (Італія).

Project photo gallery