Дизайн клінік

 • Вартість:

  30$**

* В залежності від складності проекту

Портфоліо

img
замовити послугу

Зв'яжіться з нами

 • 123456789
 • Харків, Україна
 • Пн - Сб: 9.00 - 20.00

Створення якісного дизайну медичної клініки

Дизайн клініки - це створення спокійної обстановки і прекрасної атмосфери. Медичні працівники знають, що затишний дизайн в приміщенні позитивно впливає на пацієнта і прискорює його одужання. Саме тому абсолютно будь-яка сучасна клініка прагне до того, щоб дизайн в ній був максимально комфортним для кожного відвідувача.

Найдоцільніше довірити дизайн клініки естетичної медицини професійної компанії, яка відповідально і дуже серйозно підійде до цього питання. Яким же параметрам повинен відповідати дизайн медичних установ?

 • Функціональність. Всі працівники повинні відчувати себе впевнено в медичному приміщенні. Для цього, дуже важливо створити зручність і комфортабельні умови.
 • Візуальна привабливість. Практично у будь-якої людини похід в клініку асоціюється з болем і очікуванням майбутніх мук. Щоб уникнути таких неприємних відчуттів, слід створити в установі затишну і невимушену обстановку.
 • Орієнтація на потенційних клієнтів та інших відвідувачів.
 • Унікальність дизайну клініки.

Вдалий інтер'єр медичних центрів допомагає значно розширити базу клієнтури, привернути увагу і здобути популярність клініки.

Основні цілі дизайну клініки

Проект медичного центру повинен створюватися з урахуванням кожної деталі і дрібниці, які в подальшому будуть мати найважливіше значення для пацієнтів. Дизайн створюється для того, щоб були реалізовані наступні цілі:

 1. Створення відмінного іміджу і наочна демонстрація успішності медичного закладу.
 2. Розумне використання простору в приміщенні.
 3. Залучення нових відвідувачів.
 4. Нівелювання всіх існуючих стереотипів, які нерозривно пов'язані з відвідуванням клініки.
 5. Заміна дефектів в будівлі, якщо такі є.

Дизайн реєстратури поліклініки відрізняється своєю простотою серед дизайнів інших видів медичних установ.

Дизайн медичного закладу - етапи

Необхідно підкреслити, що особливе значення має дизайн ресепшн медичного центру, якому слід приділити окрему увагу. Це пов'язано з тим, що зона для прийому відвідувачів створює у них відразу ж перше враження про медичний заклад. Дизайн клініки складається з наступних етапів:

 • Уточнення спеціалізації медичного центру. Напрямок діяльності клініки грає основну роль при створенні дизайну приміщення. Наприклад, дизайн стоматологічної клініки буде відрізнятися від дизайнів медичних установ з іншими напрямками.
 • З'ясування цінових категорій для клієнтів. Можливо, потрібно буде створення фірмового стилю.
 • Продумування зонування приміщення. Кабінети, меблі повинні бути зручними для відвідувачів і працівників.
 • Вибір для обробки матеріалів. Матеріали повинні повністю відповідати всім нормам і вимогам безпеки.
 • Розробка систем кондиціонування і вентиляції, установка комфортного мікроклімату в приміщенні.
 • Продумування затишного освітлення. Для кожного кабінету встановлюється освітлення, за деякими параметрами.

Особливості дизайнів клініки

У процесі розробки дизайну медичного закладу слід враховувати такі фактори, як:

 1. Для оформлення будь-якої установи медичної спрямованості використовуються екологічно чисті, нетоксичні і нешкідливі матеріали.
 2. Створення якісних інженерних систем, які забезпечуватимуть в приміщенні сприятливий для пацієнтів мікроклімат.
 3. Розробка дизайну клініки виключно лише після консультації з лікарями.
 4. Використання в інтер'єрі спокійних тонів.
 5. Особливу увагу оформленню входу. Наприклад, дизайн вхідної групи клініки повинен відразу ж викликати прихильність до себе відвідувача.

Особливої ​​уваги потребують зони для дітей. Це пов'язано з тим, що багато відвідувачів приходять в клініку з дітьми, для яких слід створити сприятливі умови.

Дизайнерські послуги для медцентрів від компанії DeZZign

Наша компанія DeZZign надає послуги з дизайну медичних установ (Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Полтава, Львів та інших міст України). Ми до дрібниць продумуємо планування приміщення, пропонуємо досить креативні дизайнерські рішення. Перебування в медичних клініках, де втілюються ідеї наших дизайнерів, стає безболісним і спокійним.

Ви можете замовити у нас дизайн стоматологічної клініки. Як відомо, стоматолог є саме тим лікарем, якого пацієнти бояться найбільше. Тому інтер'єр даного медичного закладу необхідно дуже ретельно продумати для того, щоб створити максимально комфортну обстановку для клієнта. Ресепшн стоматологічної клініки - це перше, з чим стикається відвідувач. Дизайн цієї частини приміщення необхідно зробити приємним і спокійним.

Ми з відповідальністю ставимося до своєї роботи, тому гарантуємо позитивний результат. Основний показник нашої дизайнерської діяльності - задоволені клієнти.