HoReca

Зв'яжіться з нами

Професійний дизайн інтер'єру ресторану і кафе

Бізнес в сфері ресторанного обслуговування є одним з найприбутковіших і, в той же час, складних. Уміло підібраний дизайн інтер'єру ресторану, кафе здатний вплинути на прибутковість закладу. Презентабельність приміщення грає найважливішу роль в залученні клієнтів. Крім цього, при створенні дизайну ресторану слід подбати про комфорт відвідувачів.

Дизайн ресторану (Харків) від архітектурного агентства DeZZign - це створення особливої ​​атмосфери в закладі. Для клієнтів, кафе є місцем не тільки для прийому їжі. Тут люди збираються відпочити, поспілкуватися, обговорити ділові питання. Завдання дизайнерів DeZZign складається в ексклюзивному оформленні ресторану для того, щоб відвідувачі захотіли знову в нього повертатися. Створюючи дизайн-проект ресторану, слід враховувати безліч нюансів. Так, важлива концепція закладу. Простіше кажучи, головним орієнтиром інтер'єру ресторану є його спрямованість. Наприклад, дизайн закладу, де пропонується італійська кухня, буде значно відрізнятися від суші-бару. Важливий момент - це цільова аудиторія (люди зрілого віку або молодь). У закладі повинна бути комфортна і практичні меблі.

Замовити дизайн ресторану, бару, кафе Ви можете в будь-який зручний для Вас час в архітектурному бюро DeZZign. На самому першому етапі ми з'ясовуємо побажання замовника як і його особливі вимоги до конкретного проекту. Питання естетики та технічні аспекти обговорюються в першу чергу. Ми запропонуємо замовнику різні варіанти інтер'єру кафе, серед яких він підбере для себе найоптимальніший. Для того, щоб дизайн-проект був успішно реалізований, необхідно враховувати такі фактори:

  • Поділ приміщення на тематичні зони.
  • Планування.
  • Стилістичні рішення.
  • Використання певні забарвлень в інтер'єрі.
  • Розташування меблів і устаткування.

Дизайн інтер'єру кафе, розроблений нашими професіоналами, обов'язково запам'ятається відвідувачам. Ми створюємо ексклюзивну стилістику, консультуємо з питань вибору оптимальної меблів, елементів декорування. Замовити проект ресторану "під ключ" рекомендуємо тим, хто цінує свій час і бажає реалізувати всі мрії про красивий ресторані в життя.

Дизайн інтер'єру готелю

Дизайн-проект готелю створюється з урахуванням безлічі факторів. Важливе значення має ергономіка приміщення, архітектурні особливості будівлі та інші нюанси. В першу чергу, необхідно визначитися зі стилем. Після чого, буде підбиратися меблі, оздоблювальні матеріали, декор.

Перше, на що відразу звертає увагу людина, коли заходить в готель, це її інтер'єр. Від оформлення простору залежить враження про заклад. Потенційний клієнт, орієнтуючись на атмосферу і дизайн інтер'єру готелю, прийме рішення в ній зупинитися.

Дизайн міні-готелі, як правило, ненав'язливий, витриманий в певному стилі. Він не дуже впадає в очі, але повинен відразу ж сподобатися і запам'ятатися відвідувачеві.

Унікальний дизайн готелю від DeZZign

Неперевершений і оригінальний дизайн-проект готелю від компанії DeZZign приверне до Вас безліч відвідувачів, які залишаться задоволеними інтер'єром закладу. Ми допоможемо Вам:

  • Створити фірмовий стиль готелю, який виділить його переваги серед інших - за допомогою інтер'єру, колірних рішень, освітленості, декорування.
  • Оформити інтер'єр номерів готелю так, щоб клієнтам було комфортно.
  • Створити приємну атмосферу в готелі.

  У нас Ви можете замовити дизайн бутік-готелю, міні-готелі і багато інших послуг, якість яких ми гарантуємо.