Дизайн фасадних груп

Портфоліо

img
замовити послугу

Зв'яжіться з нами

Дизайн і проектування фасадів

Дизайн і проектування фасадів є однією з найважливіших складових всієї будівлі, яка робить його таким, що запам'ятовується і унікальним. Досить часто, розробка фасаду здійснюється вже після того, як зведені стіни. Завдяки новітніми будівельними технологіями і професійним дизайнерам, можна обрати практично будь-який дизайн фасаду. Архітектурне бюро DeZZign виконує комплексні роботи з дизайну і проектуванню фасадів будь-якої складності.

Дизайн фасаду будинку від професіоналів - це запорука надійності і краси будівлі. Зовнішнє оформлення будівлі повинно мати не тільки естетичний вигляд, але бути практичним і стійким до різних впливів.

Етапи дизайну фасаду будинку

Дизайн вхідних груп складається з наступних етапів:

  • Складання ескізу, безумовно, з урахуванням всіх побажань замовника. Тут визначається стилістика дизайну, наявність прикрас, різновид облицювання та інші важливі моменти.
  • Проектування і візуалізація проекту. Для цього необхідні колосальні знання в даній сфері. Скласти проект самостійно без спеціальних навичок практично неможливо.
  • Декорування. Слід враховувати, що елементи декору повинні поєднуватися з загальним стилем фасаду.

Фасад будівлі буде видно всім. Тому він з точністю підкреслить Ваші смакові переваги і статус.

Стилі дизайнів фасаду будівлі

Дизайн фасаду може бути оформлений в будь-якому стилістичному напрямку. Так, користується попитом стиль модерн, для якого характерні плавні лінії, використання природних матеріалів. У хай-тек використовується скло, пластик і метал. Любителям розкоші і шику, краще віддати перевагу такому напрямку, як бароко. Можна оформити фасад в декількох стилях одночасно або ж схилитися до класичного варіанту.

Оптимальні ціни на дизайнерські послуги від Dezzign

Архітектурна компанія Dezzign запрошує всіх бажаючих гарно оформити фасад будинку. Ми пропонуємо оригінальні дизайн проекти фасаду магазину, кафе, ресторану, бару, готелю. Будь-який будинок, завдяки відповідальній роботі наших дизайнерів, придбає шикарний вигляд. Співпрацюючи з Dezzign, Ви отримуєте:

  • Якісну роботу з проектування і дизайну фасадів.
  • Одні з найбільш вигідних цін по всьому Харкову.
  • Високий рівень надійності конструкцій.
  • Неповторний дизайн.
  • Максимально швидкі терміни виконання замовлення.