Copper Hall

 • Місце розташування:

  Ukraine

 • Дата:

  In progress

 • Квадратні метри:

  660 m²

 • Команда:

  Dezzign Team

Всім привіт! Хочемо розповідати Вам сьогодні про Проект нової офісної будівлі, який вже знаходиться на стадії реалізації у нас в Україні, а ось місто вкажемо трохи пізніше.

Офісна будівля знаходиться в самому серці сучасного, технологічного ІТ-міста, що динамічно розвививається. Чи не занадто багато підказок? Ну та годі, давайте ближче до справи ...

В даному випадку, в наші архітектурні руки потрапило будівля 90х років будівництва, з «унікальними» дизайнерськими рішеннями в стилі модерн неспокійних і ще невизначених 90х. Загалом, уявіть сами ... Завдання було поставлене так: створити технологічно унікальну будівлю, центр тяжіння і нову пам'ятку в центрі міста, змістити акценти, так би мовити. Крім того, абсолютно переробити дизайн інтер'єру, таким чином, щоб тут було комфортно людям, абсолютно різних поглядів і віросповідань) Такий виклик ми з радістю прийняли і ось представляємо Вам результат нашої роботи.

Ми не просто провели реконструкцію будівлі, а створили зовсім нову в стилі техно-мінімалізм. Мовою архітектури ми показали і технологічність і виділили конкретні зони, які відповідають внутрішнім наповненням.

Що цікаво, фасад будівлі ми виконали з KME міді і «відірвали» від високого першого поверху з допомогою величезного панорамного скління з технологією Passiv House, читайте докладніше за посиланням на нашому сайті

https://dezzign.com.ua/chto-takoe-passivhaus

+ Використовували великоформатний LAMINAM (керамограніт) з безшовним укладанням. Так як на візуалізації фасад буде виглядати через кілька років, коли мідь окислиться і придбає шляхетний відтінок віку.

Другий поверх, при цьому, нависає над першим, створюючи відчуття «ширяючої» технологічної та сучасної будівлі. Для того, щоб тепловтрати в зимовий час були мінімальними, були використані при проекті вікна SCHUCO з товщиною профілю 120. А для постійної комфортної температури - дуже складну і продуману систему вентиляції з технологіями розумного будинку.

Інтер'єр даної будівлі знаходиться у процесі розробки та вже дуже незабаром ми зможемо Вам його презентувати.

Архітектори та дизайнери deZZign дякують Вам за приділений нам час!