Будівництво

Портфоліо

Зв'яжіться з нами

  • 123456789
  • Харків, Україна
  • Пн - Сб: 9.00 - 20.00

Будівництво будинків "під ключ"

Абсолютно кожна людина мріє про власний комфортному куточку. На жаль, самостійно втілити її в життя досить важко. Будівництво будинку є досить клопіткою процесом, що вимагає спеціальних навичок. До реалізації своїх задумів про затишний житло потрібно підходити дуже серйозно. Отже, без допомоги фахівців обійтися буде важко. Будівництво будинків - один із напрямів діяльності архітектурного бюро DeZZign.

Перш, ніж почати будівництво, необхідно з'ясувати масу питань - бажаний розмір будинку, розташування, використовувані матеріали і т.д. Від цих факторів буде залежати і кінцева вартість послуг. Якщо в будинку буде проживати сім'я, то слід правильно підібрати планування, щоб кожному домочадці було добре.

Будівництво котеджів (Харків) має супроводжуватися отриманням відповідних документів. Так, обов'язковим є наявність будівельного паспорта. Фахівці DeZZign володіють знаннями в юридичній сфері, тому допоможуть оформити всі необхідні документи на будівництво.

Якщо Ви бажаєте отримати відмінний результат у вигляді шикарного будинку в максимально короткі терміни, рекомендуємо послугу будівництво будинку "під ключ". Ви отримаєте прекрасне поєднання функціональності і комфортабельності.

Етапи будівництва

Будівництво будинку складається з наступних етапів:

  • Вибір відповідної ділянки. Тут важливу роль грають близькість комунікацій. Крім цього, не обійдеться даний етап без вивчення грунту. Грунт повинна бути придатною для будівництва фундаменту.
  • Розробка проекту майбутньої споруди. Цим питанням займається архітектор, який створить проект з урахуванням всіх побажань замовника і технічних вимог. На даній стадії вирішується питання планування будинку, кількість кімнат, використання будівельних матеріалів. На підставі цього, можна буде сформувати кошторис майбутніх витрат.
  • Отримання дозвільних документів. Як писалося вище, потрібно буде отримати будівельний паспорт (в залежності від квадратури будинку). Цей дозвіл також знадобиться при подальшому оформленні права власності.
  • Будівництво будинку (зведення). Спочатку здійснюється підготовка, після чого підводяться всі комунікації. Найбільше часу займе зведення споруди (має значення площа будинку і його поверховість) Сюди входить і монтаж покрівлі. Його термін буде залежати від рівня складності конструкції. Після цього, здійснюється облаштування території.
  • Здача в експлуатацію об'єкта обумовлені терміни.

Будівництво будинку "під ключ" має на увазі супровід кожного етапу нашими фахівцями і здійснення чіткого контролю.

Будівництво будинків від DeZZign - комфорт і довговічність

Будівництво приватних будинків, дач, котеджів, таунхаусів архітектурною компанією DeZZign - це повна відповідність очікуванням клієнта. За час роботи ми зарекомендували себе, як надійного і серйозного партнера. Ведення проектів "під ключ" позбавляє наших замовників від будівельних турбот і мінімізує будь-які занепокоєння.

Будівництво будинків (Харків, Білгород, Київ) - це послуга, яка користується популярністю серед наших клієнтів, які змогли вже переконатися в приголомшливою роботі фахівців. Ми застосовуємо в процесі будівництва виключно лише новітні технології. Саме тому будинок вийде довговічним, надійним і неймовірно затишним.